O sjednávání finančních produktů přes internet mluvil Erik Kmeť pro Hypoindex | K&L Rock 1
close
K&L Rock Group / Novinky / O sjednávání finančních produktů přes internet mluvil Erik Kmeť pro Hypoindex

O sjednávání finančních produktů přes internet mluvil Erik Kmeť pro Hypoindex

Publikováno: 22.06.2022 13:27:46

Z průzkumu, který společnost provedla na šesti portálech v roce 2021 vyplynulo, že 18 procent dotázaných bylo ochotno uzavřít hypoteční úvěr přes internet. V prvním kvartále roku 2022 se tento podíl zvýšil na 26 procent.

 

V karanténách a lockdownech si mnozí si sháněli informace o různých způsobech investování a zjišťovali, co by jim vyhovovalo.

 

V době covidových opatření se zvýšil počet investičních platforem, které distribuovaly informace retailu. Šlo o různé podcasty a obchodní nástroje, které měly enormní nárůst klientů. Hlavně v USA většina peněz z covidových dotací skončila v kapitálových trzích. Investoři vzali odvahu do vlastních rukou a bylo to snad poprvé, kdy jsme byli svědky toho, že retailoví obchodníci porazili velké hráče. Po uvolnění opatření klienti nadále vyhledávají pohodlí a zjistili, že stejně tak, jak si mohou objednat přes internet oblečení, je možné sjednat si i různé finanční produkty nebo investovat,“ vysvětluje Erik Kmeť ze společnosti K&L Rock.

 

Celý článek najdete zde.

 

Zdroj: https://www.hypoindex.cz/clanky/lide-se-neboji-sjednavat-financni-produkty-pres-internet-pohodlnost-vitezi/

Veškeré materiály a informace umístěné na internetových stránkách K&L Rock jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, slouží výhradně pro informační účely. Při jejich tvorbě bylo postupováno s vynaložením maximální péče. Informace uveřejněné na internetových stránkách K&L Rock nemají v žádném případě charakter právních, daňových či investičních doporučení, analýz nebo návrhů a nabídek ke koupi či prodeji investičních nástrojů, jejichž realizací může dojít ke ztrátě celého investovaného majetku. Investiční doporučení, která jsou takto označena, jsou pouze informativní a nezávazná. K&L Rock v žádném případě neodpovídá za jakoukoli případnou škodu, která v souvislosti s nimi vznikne. Pro obchodování s investičními nástroji proto využívejte výhradně společnosti s udělenou licencí ČNB, popřípadě s platným povolením k činnosti na území České Republiky.

K&L Rock zároveň prohlašuje, že neodpovídá za přímou i nepřímou škodu vzniklou v důsledku obchodování na kapitálových trzích všeobecně a příspěvky v diskusích vyjadřující názory čtenářů, nemusí být v souladu s postojem provozovatele a není možno je tím pádem považovat za jeho názory.

Jak začít investovat?