Private Equity | K&L Rock Group
close
K&L Rock Group / Private Equity

Private Equity

Tato divize se specializuje na investice do společností, které nejsou veřejně obchodovatelné a nenajdete je tedy na burze cenných papírů. Zaměřujeme se na společnosti, které již za sebou mají určitou historii, stabilitu a rostou. Tyto investice jsou nejčastěji realizovány pro horizont 3-7 let, po této době se dá očekávat prodej podílu s výnosem. 
K&L Rock Group míří na obory, v nichž je dlouhodobě silná a má zkušenosti s jejich fungováním. Synergicky se nám v nich daří spojit více společností se stejným či podobným zaměřením a tím maximalizovat výši výnosu. Zprostředkujeme Vám tak možnost podílet se na hospodářském růstu Vámi vybrané společnosti nebo odvětví a zajímavě při tom zhodnotit Vaše prostředky.

Ředitel divize

Jan Lobo

Jednatel společnosti

Je spoluzakladatelem skupiny K&L Rock. Exekutivně řídí provoz celé společnosti a zároveň vede divizi Private Equity. Stará se o vztahy s investory a díky jeho obchodním dovednostem se velikost spravovaného majetku K&L Rock neustále rozrůstá. Své zkušenosti se snaží dále předávat obchodnímu oddělení. Je skvělý stratég a především díky jeho cílevědomosti se společnost posouvá vpřed rychlým tempem. Řídí se pravidlem, že na dobrý obchod se vyplatí počkat.