Průběh projektu Světlá nad Sázavou | K&L Rock 1
close
K&L Rock Group / Novinky / Průběh projektu Světlá nad Sázavou

Průběh projektu Světlá nad Sázavou

Publikováno: 06.02.2021 11:06:11

Vážení přátelé, 

tímto bychom vás rádi informovali o průběhu našeho developerského projektu ve Světlé nad Sázavou, kde náš fond připravuje moderní bytovou jednotku na pozemku o rozloze 4000m2. 

Aktuální časová osa se plánuje následovně: 

  • Q3/2021 - vytvoření projektu na studií
  • Q2/2022 - vyřizování územního rozhodnutí a stavebního povolení
  • Q2/2022 - začátek stavby a spuštění prodeje bytových jednotek
  • Q3/2023 - kompletní dokončení stavby
  • Q3/2023 - kolaudace a předání bytových jednotek majitelům

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. 

Veškeré materiály a informace umístěné na internetových stránkách K&L Rock jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, slouží výhradně pro informační účely. Při jejich tvorbě bylo postupováno s vynaložením maximální péče. Informace uveřejněné na internetových stránkách K&L Rock nemají v žádném případě charakter právních, daňových či investičních doporučení, analýz nebo návrhů a nabídek ke koupi či prodeji investičních nástrojů, jejichž realizací může dojít ke ztrátě celého investovaného majetku. Investiční doporučení, která jsou takto označena, jsou pouze informativní a nezávazná. K&L Rock v žádném případě neodpovídá za jakoukoli případnou škodu, která v souvislosti s nimi vznikne. Pro obchodování s investičními nástroji proto využívejte výhradně společnosti s udělenou licencí ČNB, popřípadě s platným povolením k činnosti na území České Republiky.

K&L Rock zároveň prohlašuje, že neodpovídá za přímou i nepřímou škodu vzniklou v důsledku obchodování na kapitálových trzích všeobecně a příspěvky v diskusích vyjadřující názory čtenářů, nemusí být v souladu s postojem provozovatele a není možno je tím pádem považovat za jeho názory.

Jak začít investovat?