1
zavřít
K&L Rock Group / Novinky / Stavba povolena!

Stavba povolena!

Publikováno: 10.02.2023 13:46:03

Náš projekt Rezidence na Bradle ve Světlé nad Sázavou má za sebou první velký milník. Od všech potřebných orgánů jsme dostali oficiální povolení ke stavbě. „Konečně můžeme začít realizovat náš projekt a máme zelenou od stavebního úřadů a dalších desítek dotčených orgánů státní správy,“  komentuje skvělé zprávy Mgr. Artem Efremov, ředitel divize Real Estate.

 

„Jedná se o komplikovaný, odborný a hodně specifický proces, který obnáší mimojiné: zpracování projektové dokumentace, její odsouhlasení na spoustě úřadů, odsouhlasení projektu s dotčenými orgány, ale i sousedy. No a ve finále - kladné či záporné stanovisko stavebního úřadu. Například v Praze je průměrná doba čekání na stavební povolení cca 7 až 10 let. My jsme to vše, už od prvotního nápadu, stihli za rok a půl. Aktuálně máme podepsanou i smlouvu s generálním dodavatelem, do měsíce předáváme staveniště a započnou stavební práce,” říká Efremov.

 

Projekt Rezidence na Bradle přinese do Světlé nad Sázavou 43 nových bytů ve vysokém standardu. Dostupné a komfortní bydlení v samotném srdci republiky. Pro mladé lidi, rodiny, ale i seniory. Pětipodlažní dům s vlastním parkováním. Elegantní architektura a moderní vzhled přinesou příjemné oživení do celé lokality.
Jednak skvělé místo k životu pro lidi, kteří mají rádi Vysočinu nebo již jsou z blízkého okolí. Druhak také ale skvělá investiční příležitost. V této atraktivní oblasti se po dlouhou dobu nic nestavělo. Veškeré informace jsou dostupné na webu RezidenceNaBradle.cz

Veškeré materiály a informace umístěné na internetových stránkách K&L Rock jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, slouží výhradně pro informační účely. Při jejich tvorbě bylo postupováno s vynaložením maximální péče. Informace uveřejněné na internetových stránkách K&L Rock nemají v žádném případě charakter právních, daňových či investičních doporučení, analýz nebo návrhů a nabídek ke koupi či prodeji investičních nástrojů, jejichž realizací může dojít ke ztrátě celého investovaného majetku. Investiční doporučení, která jsou takto označena, jsou pouze informativní a nezávazná. K&L Rock v žádném případě neodpovídá za jakoukoli případnou škodu, která v souvislosti s nimi vznikne. Pro obchodování s investičními nástroji proto využívejte výhradně společnosti s udělenou licencí ČNB, popřípadě s platným povolením k činnosti na území České Republiky.

K&L Rock zároveň prohlašuje, že neodpovídá za přímou i nepřímou škodu vzniklou v důsledku obchodování na kapitálových trzích všeobecně a příspěvky v diskusích vyjadřující názory čtenářů, nemusí být v souladu s postojem provozovatele a není možno je tím pádem považovat za jeho názory.