K&L Rock Group / Private Equity

Private Equity

Tato divize se specializuje na investice do společností, které již mají za sebou určitou historii a stabilitu, jsou v růstu a nejsou veřejně obchodovatelné.
K&L Rock Group míří na obory, v nichž je dlouhodobě silná a má zkušenosti s jejich fungováním. Tím se daří spojit více společností se stejným či podobným zaměřením ve snaze maximalizovat výši výnosu. Zaměření je z pravidla na soukromé společnosti, které obchodnují své produkty dalším společnostem či soukromým osobám. Tyto investice jsou směřovány v horizontu 3-7 let, po této se dá očekávat prodej podílu s výnosem. 

Ředitel divize

Jan Lobo

Jednatel společnosti

Je spoluzakladatelem skupiny K&L Rock. Jeho hlavní činností je provoz a vedení celé společnosti. Mimo jiné také řídí divizi Private Equity. Stará se o vztahy s investory, a díky jeho obchodním dovednostem se velikost spravovaného majetku K&L Rock neustále rozrůstá. Své zkušenosti se dál snaží předávat obchodnímu oddělení. Především z důvodu jeho velké cílevědomosti se společnost posouvá vpřed rychlým tempem. Řídí se pravidlem,  že na dobrý obchod se vyplatí počkat.