K&L Rock Group / Private Equity

Private Equity

Tato divize se specializuje na investice do společností, které již mají za sebou určitou historii a stabilitu, jsou v růstu a nejsou veřejně obchodovatelné.
K&L Rock Group míří na obory, v nichž je dlouhodobě silná a má zkušenosti s jejich fungováním. Tím se daří spojit více společností se stejným či podobným zaměřením ve snaze maximalizovat výši výnosu. Zaměření je zpravidla na soukromé společnosti, které obchodnují své produkty dalším společnostem či soukromým osobám. Tyto investice jsou směřovány v horizontu 3-7 let, po této době se dá očekávat prodej podílu s výnosem. 

Ředitel divize

Jan Lobo

Jednatel společnosti

Je spoluzakladatelem skupiny K&L Rock. Jeho hlavní činností je provoz a vedení celé společnosti. Mimo jiné také řídí divizi Private Equity. Stará se o vztahy s investory a díky jeho obchodním dovednostem se velikost spravovaného majetku K&L Rock neustále rozrůstá. Své zkušenosti se dál snaží předávat obchodnímu oddělení. Především z důvodu jeho velké cílevědomosti se společnost posouvá vpřed rychlým tempem. Řídí se pravidlem,  že na dobrý obchod se vyplatí počkat.