Real Estate | K&L Rock Group
close
K&L Rock Group / Real Estate

Rezidenční development
po celé České republice

Zaměřujeme se především na regionální projekty mimo Prahu, jež nám umožňují nejlépe naplňovat naši vizi důstojného a kvalitního bydlení se spokojenými zákazníky.

Zatímco realita developmentu v Praze často spočívá v maximalizaci zisku a co největším obratu prodaných metrů čtverečních, což se nepříznivě odráží na kvalitě domů a bytů, K&L Rock vidí větší smysl v posilování nabídky kvalitního bydlení mimo velkoměsta.
Česko má celou řadu atraktivních lokalit, ve kterých si lidé zaslouží lepší a novější bydlení, aniž by se museli stěhovat z míst, kde se narodili a vyrůstali.

Výhodou regionálního developmentu je také rychlejší povolování a kolaudovaní novostaveb, což usnadňuje plánování projektů po rozpočtové i technické stránce. Díky tomu, že místní úřady nejsou tolik zahlceny, lze mimo Prahu obvykle povolit, postavit a předat nové bydlení lidem už za 2-3 roky. V hlavním městě jde přitom o nejméně dvojnásobek času.

Naše projekty

Základními nosnými parametry všech stávajících i budoucích developerských projektů skupiny K&L Rock jsou zejména:

  • dodržování termínů výstavby a ceny pro koncové zákazníky
  • vysoký standard bydlení bez ohledu na typ nemovitosti
  • regionální zaměření a výstavba mimo Prahu
  • ohleduplnost k okolí budov a přírodě, důraz na urbanistický rozvoj celé lokality
  • co nejnižší energetická náročnost budov
  • kvalita místo kvantity

Naše ambice

Dlouhodobou ambicí K&L Rock na poli Real Estate je rovněž spojování funkčního a praktického bydlení s moderním designem. Toho se nám daří dosahovat jednak díky využití našich zkušeností a znalostí realitního trhu, jež nám usnadňují vyhledávání vhodných příležitostí, při realizaci projektů pak zároveň spolupracujeme s těmi nejlepšími architekty a dalšími experty v oboru. Budeme rádi, když se s jednotlivými projekty z Real Estate divize seznámíte blíž.

8,527

m2

143

jednotek

545,000,000

obrat

2

dokončené projekty

Ředitel divize

Mgr. Artem Efremov

Ředitel divize Real Estate

Má na starost vedení všech aktuálních a připravovaných projektů. Ve spolupráci s managementem vybírá vhodné lokality a řeší jejich akvizici. Původně vystudoval na vysoké škole právní obor, nyní se ale již sedmým rokem se věnuje komplexnímu řízení developerských projektů. Aktuálně jich má na svém kontě již 12 úspěšně zrealizovaných. Má skvělé manažerské myšlení a výbornou schopnost rychle vyhodnotit potenciál dané lokality se všemi plusy a mínusy.  Smysl pro architekturu a umění velmi dobře uplatňuje ve svém profesním životě.