zavřít
K&L Rock Group / Real Estate

Real Estate

K&L Rock Real Estate je jedním ze stěžejních pilířů našeho portfolia.
Tato divize se specializuje zejména na rezidenční development po celé České republice. Její síla v naší skupině stále roste, neboť v oblasti bydlení u nás panuje dlouhodobý převis poptávky nad nabídkou. 

Díky spojení našich zkušeností a znalostí realitního trhu identifikujeme vhodné příležitosti a plánujeme realizaci developerských projektů po celé ČR. 

Při realizaci našich projektů klademe důraz na urbanistický rozvoj celé vybrané lokality. Spojujeme funkční a praktické věci s moderním designem, a proto spolupracujeme s těmi nejlepšími architekty a odborníky v oboru.

Do konce roku 2022 očekáváme

 

5,930

m2

85

jednotek

555,000,000

obrat

2

dokončené projekty

Naše projekty

Ředitel divize

Mgr. Artem Efremov

Ředitel divize Real Estate

Má na starost vedení všech aktuálních a připravovaných projektů. Ve spolupráci s managementem vybírá vhodné lokality a řeší jejich akvizici. Původně vystudoval na vysoké škole právní obor, nyní se ale již sedmým rokem se věnuje komplexnímu řízení developerských projektů. Aktuálně jich má na svém kontě již 12 úspěšně zrealizovaných. Má skvělé manažerské myšlení a výbornou schopnost rychle vyhodnotit potenciál dané lokality se všemi plusy a mínusy.  Smysl pro architekturu a umění velmi dobře uplatňuje ve svém profesním životě.