Pořiďte si prospektovaný nemovitostní dluhopis K&L Rock s výnosem až 8,1 % p.a. | K&L Rock 1
close
K&L Rock Group / Novinky / Pořiďte si prospektovaný nemovitostní dluhopis K&L Rock s výnosem až 8,1 % p.a.

Pořiďte si prospektovaný nemovitostní dluhopis K&L Rock s výnosem až 8,1 % p.a.

Publikováno: 02.09.2021 16:00:46

Propagační sdělení

Tato emise je obrovskou příležitostí pro investory, kteří hledají spolehlivou investici s uspokojivým výnosem a nízkou mírou rizika. Vzhledem k enormnímu zájmu o tento druh investice jsme se rozhodli emisi rozdělit na 2 typy, a to dluhopisy K&L Rock 7,3/24 a K&L Rock 8,1/26 s celkovou hodnotou 400 000 000 Kč. Nezávaznou poptávku dluhopisů můžete uskutečnit u nás na webových stránkách, a to přímo ZDE.

O dluhopisu K&L Rock 

 

Celkový objem Dluhopisového programu je 400 000 000,- Kč. Dílčí emise jsou rozděleny na emisi se splatností v roce 2024 v objemu 100 000 000,- Kč a emisi se splatností v roce 2026 v objemu 200 000 000,- Kč. Dluhopis K&L Rock 7,3/24 nabízí zhodnocení 7,3% a dluhopis K&L Rock 8,1/26 o 8,1 %. 

Základní prospekt a příslušné konečné podmínky můžete získat ZDE v sekci dokumenty ke stažení.
Prohlašujeme, že schválení prospektu by se nemělo chápat jako potvrzení cenných papírů, které jsou nabízeny.
Doporučujeme, aby si potenciální investoři přečetli základní prospekt spolu s jeho konečnými podmínkami, nežli učiní investiční rozhodnutí, aby tak plně pochopili potenciální rizika a výnosy spojené s rozhodnutím investovat do cenných papírů.

klrock_dluhopis

Jak se využije vaše investice? 

 

Vaše prostředky se využijí k financování našich developerských projektů. Připravujeme mnoho nových staveb, a to hlavně mimo Prahu, kde pozorujeme obrovský přetlak poptávky proti nabídce, zejména v oblasti rezidenčního bydlení. Více informací o developerských projektech K&L Rock naleznete ZDE

Jak investovat do dluhopisů? 

 

Proces nákupu dluhopis není nic složitého. Jmenovitá hodnota činí 25 000Kč.

  1. Vyberete si typ dluhopisu
  2. Vyberete si finanční obnos, který chcete investovat 
  3. Vyplníte formulář s kontaktními údaji 
  4. Zaplatíte svůj dluhopis
  5. Poštou Vám přijde Váš dluhopis 

Proč byste měli investovat do K&L Rocku? 

 

Víme, jak Vám peníze zhodnotit

Zkušenosti se spravováním portolia kvalifikovaných investorů nabíráme již řadu let, a proto si dovolujeme tvrdit, že naše strategie je velice výkonně diverzifikovaná. Naše investice podléhají důkladným analýzám. Kritéria analýzy můžete vidět ZDE

 

Výše investice je pouze na Vás 

Chcete investovat 25 000 Kč nebo 20 000 000 Kč? U nás to není vůbec problém, stačí si říct, jakou výši bude Vaše investice mít. 

 

Starosti můžete nechat na nás 

Občas slýcháme, že lidé raději investují do nemovitostí, než-li do dluhopisů. Pro mnohé je tento způsob investování ale poměrně nepříjemný, jelikož s investováním do nemovitostí je spojeno nekonečno starostí. U dluhopisů K&L Rock se staráte pouze o to, jak naložíte se zvýšenou sumou peněz, kterou vám na předem smluvený termín pošleme. 

 

Výnosy vyplácíme pravidelně

Svůj zisk dostanete vždy ve sjednaném termínu k předem sjednanému dni. Díky naší kalkulačce výnosů si můžete již nyní spočítat, kolik Vám investice přinese. Kalkulačku naleznete ZDE

 

Množství dluhopisů, které v této emisi nabízíme, je omezené, a proto neváhejte a staňte se součástí úspěšné investiční skupiny K&L Rock Group. Dluhopisy můžete nakoupit jednoduše ZDE. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Veškeré materiály a informace umístěné na internetových stránkách K&L Rock jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů, slouží výhradně pro informační účely. Při jejich tvorbě bylo postupováno s vynaložením maximální péče. Informace uveřejněné na internetových stránkách K&L Rock nemají v žádném případě charakter právních, daňových či investičních doporučení, analýz nebo návrhů a nabídek ke koupi či prodeji investičních nástrojů, jejichž realizací může dojít ke ztrátě celého investovaného majetku. Investiční doporučení, která jsou takto označena, jsou pouze informativní a nezávazná. K&L Rock v žádném případě neodpovídá za jakoukoli případnou škodu, která v souvislosti s nimi vznikne. Pro obchodování s investičními nástroji proto využívejte výhradně společnosti s udělenou licencí ČNB, popřípadě s platným povolením k činnosti na území České Republiky.

K&L Rock zároveň prohlašuje, že neodpovídá za přímou i nepřímou škodu vzniklou v důsledku obchodování na kapitálových trzích všeobecně a příspěvky v diskusích vyjadřující názory čtenářů, nemusí být v souladu s postojem provozovatele a není možno je tím pádem považovat za jeho názory.

Jak začít investovat?